Пошук та підтримка обдарованової молоді регіону успішно реалізується кафедрою німецької мови через співпрацю із Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України.

Цьогоріч переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науковo-дослідницьких проєктів Малої академії наук України у секції «Мовознавство» (німецька мова) стали:

Рашкевич Віолетта, учениця 11 класу Кам’янець-Подільської І-ІІІ ступенів №15 (І місце);

Марценюк Анна, учениця 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради (ІІ місце).

Щиро вітаємо наукового керівника юних дослідниць Калинюк Тетяну Василівну, завідувачку кафедри німецької мови, кандидата педагогічних наук, доцента та бажаємо нових творчих здобутків!

Перемога МАНівців!