Внутрішня академічна мобільність – це завжди розширення горизонтів, набуття нового досвіду, цікаві зустрічі та знайомства. Реалізуючи договір про співпрацю між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки, обмін здобувачами вищої освіти в рамках академічної
Реалізація академічної мобільності між К-ПНУ імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки
![Реалізація академічної мобільності між К-ПНУ імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки Реалізація академічної мобільності між К-ПНУ імені Івана Огієнка та Волинським національним університетом імені Лесі Українки](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/2-1-750x350.jpg)