Наукова робота здобувачів вищої освіти – це важлива складова підготовки майбутніх вчителів іноземних мов. 11 травня 2022 року здобувачка вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) третього курсу Маргарита Козерацька разом із науковим керівником доцентом Тетяною Калинюк
Маргарита Козерацька – учасниця ІII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики»
![Маргарита Козерацька – учасниця ІII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики» Маргарита Козерацька – учасниця ІII Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/серт-e1653308592378-750x350.png)