Вітаємо випускників бакалаврів 2022!

Колектив кафедри щиро вітає наших випускників з завершенням бакалаврату! Бажаємо нашим випускникам мирного неба над головою, професійної реалізації і витримки, постійного саморозвитку та вдосконалення фахової майстерності!

Участь у Всеукраїнському проєкті «Uni-Biz Bridge Camp»

11-14 липня 2022 року доцент Тетяна Калинюк та здобувачка вищої освіти 3 курсу Дар’я Усенко взяли участь у Всеукраїнському проєкті «Uni–Biz Bridge Camp», де спікери поділилися власним досвідом щодо використання нових підходів до викладання та комунікації зі студентами, продемонстрували лайфхаки онлайнового навчання.

Тренінг з питань академічної доброчесності

Упродовж 14-16 червня 2022 року доценти Тетяна Калинюк та Тетяна Боднарчук взяли участь у тренінгу «Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи», який проводив Артем Артюхов член НАЗЯВО, керівник групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету.