Особистий досвід роботи з дитиною з особливими освітніми потребами, мотивував мене опрацювати матеріали курсу “Школа для всіх” на платформі Ed.Era.
Завдяки цьому курсу, я дізналась про способи роботи з дитячими емоціями та страхами, модифікацію навколишнього середовища для покращення навчального процесу, методи залучення усіх учнів до спільної діяльності.
Найбільше мене вразила концепція “універсального дизайну”, яку доречно застосовувати на всіх рівнях організації навчання. А саме: у ході розробки архітектурного проєкту навчального закладу, при моделюванні сайту, під час створення програми для учнів, тощо. Особливість концепції полягає у тому, щоб врахувати усі можливі проблеми на вищезазначених рівнях, з якими може зіткнутися дитина чи дорослий, та усунути їх. Цікаво, креативно, успішно!
Вікторія Предиткевич учасниця курсу “Школа для всіх” на платформі Ed.Era