26 грудня 2022 року голова комісії кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О. провела для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) денної та заочної форм навчання консультацію до атестаційного екзамену.

На консультації були присутні члени екзаменаційної комісії Федорчук В.В., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом та Дуткевич Т.В., кандидат психологічних наук, професор, професор кафедри психології освіти.

На консультації обговорили організаційні питання щодо порядку проведення екзамену. Члени комісії відповіли на питання магістрантів, які стосувалися змісту тем, які виносяться на атестаційний екзамен.

Консультація до атестаційного екзамену для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня