22 грудня 2022 року відбувся вебінар «Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри» в межах події  ITeachers MeetUps. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з IT компанією SoftServe. Спікером заходу виступила СвітланаКалашнікова, радниця при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України, HERE. Учасником заходу була завідувач кафедри німецької мови Тетяна Калинюк.

В межах презентації розглянуто прикладні інструментарії для методичної експертизи силабусів; опрацьовано розробку програми навчальної дисципліни та можливості удосконалювати її відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості; обговорено індивідуальний та інституційний виміри впровадження парадигми вдосконалення викладання.

Вебінар «Вдосконалення викладання у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри»