06 лютого 2023 р. було оголошено конкурс для здобувачів вищої освіти на участь у мовному стажуванні в межах проєкту «Ukraine digital:Studienerfolg in Krisezeiten sichern»  у Гіссенському Університеті імені Юстуса Лібіха, який реалізується за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів).

Усі охочі завантажили в гугл-форму необхідні документи: мотиваційний лист, довідку про академічну успішність і сертифікат рівня володіння німецькою мовою.

09 лютого на кафедрі німецької мови відбувся конкурсний відбір, за результатами якого 7 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології проходитимуть мовне стажування в Гіссенському Університеті з квітня до липня 2023 року. Членами конкурсної комісії були завідувач кафедри німецької мови, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Калинюк; кандидат філологічних наук, старший викладач Ганна Братиця; провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Олександра Шамаріна.

Отож, переможцями конкурсного відбору стали студенти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька): Ольга ОсадчукСоломія Білик Ксенія ГрузєваОлександра ГоробецьВікторія ПредиткевичДенис Чубатюк і студентка спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) Катерина Місюк.

Щирі вітання новоспеченим учасникам програми міжнародної академічної мобільності!

Тримаємо міжнародний стрій до Перемоги!

Відділ міжнародних звязків

Вітаємо переможців конкурсного відбору у межах проєкту «Ukraine digital: Studienerfolg in Krisezeiten sichern»