Запрошуємо здобувачів вищої освіти на чергову неформальну зустріч із ректором К-ПНУ СЕРГІЄМ КОПИЛОВИМ у межах проєкту «КАВА З РЕКТОРОМ». Участь у заході можуть узяти всі охочі представники студентства. Під час зустрічі ви матимете можливість поспілкуватися із ректором університету Сергієм Копиловим, висловити свої думки щодо організації освітнього процесу у виші, запропонувати бачення розвитку студентського дозвілля, а також почути відповіді на питання, які вас цікавитимуть.

Коли: 02 БЕРЕЗНЯ  о 13.30

Де: СТУДЕНТСЬКА ЇДАЛЬНЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Вестиметься пряма трансляція заходу в соціальній мережі Instagram (прямий ефір на сторінці ректора). Ви можете поставити питання ректорові університету Сергію Копилову, відповіді на які прозвучать під час зустрічі. Свої питання (анонімно) вносьте до Google-форми за покликанням.

Кава з ректором