7 березня 2023 року студенти факультету іноземної філології 1-3 курсів мали мали чудову можливість доєднатися до розмовного клубу німецькою мовою, який проводив Markus Peuser, директор мовної школи StartDeutsch Schule. Учасники мали змогу не лише поспілкуватися із носієм мови на цікаві теми, але й поспівати, пожартувати та просто гарно апрочести час і все це німецькою мовою! А також здобувачка освіти 3 курсу спеціальності Середня освіта. Мова і література (німецька) Рибчак Тетяна виграла курс у мовній школі StartDeutsch Schule.

Враження студентів:

“Мені дуже сподобався мовний клуб. Тема була зрозуміла та актуальна, тому всі були активно залучені до обговорення та абсолютно в кожного була можливість поговорити німецькою. Завдання були цікавими, загалом було весело та пізнавально. Приємною несподіванкою особисто для мене виявився виграш – подарунковий сертифікат на курс німецької мови на 22 заняття в “StartDeutsch Schule”. Я безмежно вдячна за таку можливість всім організаторам. З радістю відвідаю ще раз мовний клуб!” (Рибчак Тетяна, 3 курс).

“На мовному клубі було дуже цікаво та весело. Приємна атмосфера, інформативні завдання та цікавий підхід до заняття 👍 Чудовий досвід у спілкуванні з носієм мови!” (Франчук Юлія, 2 курс).

“Заняття з Маркусом було не те, що цікаве, воно було супер продуктивне. Він кожного запитав як нас звати,про наші інтереси та вподобання. У нас була тема “Hobbys”. Він увімкнув нам пісню, ми слідкували за нею та на листочках, які він роздав, писали пропущені речення тієї пісні. Загалом всі були задоволені. 👍🏼👍🏼👍🏼” (Нікітіна Олександра, 2 курс)

Sprachclub mit Markus Peuser