6 квітня 2023 року кафедра німецької мови КПНУ імені Івана Огієнка провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи». Співорганізатори конференції: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Національний авіаційний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради. На конференції розглянуто низку праць українських науковців, що стосувалися теоретичних та методологічних проблем дослідження мови; інноваційних технологій у теорії та практиці викладання мови і літератури; актуальних проблем перекладу та ролі іноземної мови у підготовці фахівців в умовах глобалізації.

З програмою конференції можна ознайомитися ТУТ.

Основні положення доповідей буде опубліковано у збірнику матеріалів конференції.

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНОЗЕМНА МОВА У ПОЛІКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ: ДОСВІД І ПЕРСПЕКТИВИ»