Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента кафедри, доцента Тетяну БОДНАРЧУК та кандидата педагогічних наук , старшого викладача Олену ШМИРКО з виходом із друку  навчально-методичного посібника “Aufgaben für selbständige Arbeit in Deutsch”.

Навчально-методичний посібник призначений для студентів факультетів іноземної філології вищих навчальних закладів, які вивчають німецьку мову як першу та другу іноземну. Містить лексичні та граматичні завдання з німецької мови для самостійної роботи студентів в рамках вивчення дисциплін “Практика усного та писемного мовлення німецької мови” та “Друга іноземна мова” за підручником “Motive” (для рівня В1).

Матеріали укладено з метою оптимізації самостійної роботи студентів, а також можуть бути рекомендовані для учнів середніх навчальних закладів, учителів, усіх бажаючих вивчати німецьку мову.

Друкована продукція кафедри