Сьогодні, 8 травня 2023 року, підводилися підсумки Конкурсу художнього перекладу. Цьогоріч його учасниками стали здобувачі освіти факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка та Сумського державного університету.

Учасникам для перекладу були запропоновані художні твори сучасних німецьких авторів. Журі конкурсу отримали для оцінки 7 перекладів, які відзначилися неординарним підходом до відтворення авторського стилю, витонченим та влучним використанням художніх засобів. Враховувалися також такі критерії як милозвучність та оригінальність перекладу.

Отже, результати конкурсу такі: У категорії «Lyrikübersetzung» – Щербак Анна (І місце),   Дарина Базь та Олена Самар (ІІ місце), а також особливу відзнаку за авторську інтерпретацію отримала Дарина Семенюк.

Переклад переможниці конкурсу:

Підсумки Конкурсу художнього перекладу-2023