У другому семестрі 2022-2023 навчальному році свою роботу продовжив науковий гурток «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови» (науковий керівник к.філол.н., доцент, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О.).

Здобувачами освіти були підготовлені доповіді та презентації з таких тем: «Дієслово Lassen: особливості вживання» (Вівсяна Олена), «Особливості німецької пунктуації» (Рибчак Тетяна), «Засоби вираження категорії пасивного стану у німецькій мові (Alternativen zum Passiv)» (Базь Дарина).

На засіданнях гуртка після обговорення кожної доповіді студенти мали можливість удосконалити свої граматичні навички шляхом виконання тренувальних вправ до відповідних тем.

За результатами роботи наукового гуртка здобувачам освіти запропоновано підготувати тези доповідей, а також виступи на студентському науковому форумі.

Робота наукового гуртка