1 червня 2023 року за участі Алли Хоптяр (декан факультету іноземної філології), Тетяни Сторчової (керівниця відділу міжнародних зв’язків), Тетяни Калинюк (завідувача кафедри німецької мови), Ганни Братиці (координатора проєкту «Ukraine digital») відбулося урочисте вручення сертифікатів стипендіатам DAAD, які засвідчують завершення академічної мобільності (онлайн) за формою – навчання. П’ятеро здобувачок вищої освіти факультету іноземної філології –  Соломія Білик, Олександра Горобець, Віта Коновальчук, Вікторія Предиткевич, Лариса Прядко – упродовж семестру навчалися у Кельнському Університеті (Universität zu Köln, Німеччина). Вони мали можливість відвідувати лекції та семінари професорів університету: «Märchen und Novellen mit speziellen Bezug zu Ivan Franko» (PD, Dr. Rolf Füllmann), «Deutsch als Fremdsprache» (Dr. Diana Gebele).

Щиро вдячні нашим партнерам, Dr. Antje Arnold, за повсякчасну підтримку та запрошення до участі у проєкті! Далі буде…

Урочисте вручення сертифікатів: академічна мобільність у Кельнському Університеті (Німеччина)