21 червня 2023 р. в Університеті Огієнка відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору учасників Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА171: міжнародна кредитна мобільність у формі навчання в Гданському університеті (м. Гданськ, Республіка Польща) у 2023-2024 н.р.

Процедура організації та проведення конкурсу відбулася відповідно до Порядку організації та проведення конкурсу на участь у Програмі ЄС Еразмус+ за напрямом КА1: навчальна мобільність у Камянець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

За результатами конкурсу до шістки переможців увійшла  студентка факультету іноземної філології (спеціальність 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) Анна Марценюк, яка навчатиметься у другому семестрі у 2023-2024 н.р. у Гданському університеті!

Щиро вітаємо Анну!

Анна Марценюк – переможниця конкурсу ЄС Еразмус +