12 вересня 2023 року у рамках співпраці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради доцент кафедри німецької мови Ольга Добринчук провела методичний семінар на тему “Використання креолізованих текстів на уроці німецької мови” для вчителів шкіл міста та району.

Ольга Олександрівна запропонувала на розгляд присутнім декілька практичних завдань до одного із видів креолізованих текстів, а саме карикатури, які вдало доповнять будь-який урок німецької мови. На семінарі учасникам були запропоновані також актуальні питання для обговорення. Вони мали можливість попрактикуватися у створенні власних креативних завдань, а також інтернет-мемів.

Присутні  висловили щиру вдячність за зустріч!

Методичний семінар для вчителів шкіл