Упродовж вересня-жовтня на кафедрі німецької мови відбуваються традиційні зустрічі гарантів освітньо-професійних програм зі здобувачами вищої освіти. 29 вересня завідувач кафедри німецької мови, доцент, гарант ОП «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» Тетяна КАЛИНЮК поспілкувалася зі студентами четвертого курсу, які цьогоріч стануть її випускниками. У бесіді зосередила увагу на практичній підготовці – змісті та термінах проходження двох виробничих практик, базах практики. Здобувачі освіти цікавилися особливостями підготовки курсової роботи з методики навчання англійської мови, процедурою складання атестації.  Насамкінець Тетяна Василівна побажала здобувачам освіти нових здобутків та успішного фінішу у навчанні на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти.

«Виходимо на фініш!» : зустріч гаранта освітньо-професійної програми зі здобувачами вищої освіти четвертого курсу