Побудова успішної кар’єри та професійний розвиток випускника є важливою складовою реалізації освітньо-професійних програм факультету іноземної філології. 04 жовтня у рамках заходів «Кар’єрного інтенсивну для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології» у співпраці з Кам’янець-Подільською філією Хмельницького обласного центру зайнятості був
Кар’єрний інтенсив для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології: тренінг у Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості
![Кар’єрний інтенсив для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології: тренінг у Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості Кар’єрний інтенсив для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології: тренінг у Кам’янець-Подільській філії Хмельницького обласного центру зайнятості](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Green-Natural-Protect-Nature-Presentation_page-0001-750x350.jpg)