Повсякчасна комунікація з освітянами-професіоналами, а також фахова підготовка майбутніх вчителів-філологів – це пріоритет діяльності факультету іноземної філології.

11 жовтня факультет щиро вітав Оксану ЧИЖЕВСЬКУ, директорку Кам’янець-Подільського ліцею №15 Кам’янець-Подільської міської ради, Еллу ГОЛДИБАН, учительку англійської мови та Анастасію КОМАРНІЦЬКУ, учительку німецької мови, здобувачку другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету.

Наші колеги зустрілися зі студентами бакалаврату та магістратури спеціальності 014 Середня освіта. Разом обговорили вимоги до сучасного учителя Нової української школи та поділилися секретами проведення уроку іноземної мови у контексті реалізації компетентнісного підходу, комплексного формування наскрізних компетентностей, створення партнерського простору у закладі освіти, використання новітніх освітніх ресурсів тощо. Очільниця навчального закладу представила результати опитування учнів ліцею щодо їхнього бачення «ідеального вчителя».

Впевнені, що студенти факультету іноземної філології отримали позитивний заряд для професійної реалізації під час практик, а також майбутнього кар’єрного розвитку.

Кар’єрний інтенсив: працюємо сучасно, професійно, прогресивно (діалог з роботодавцями)