20 жовтня 2023 року зі здобувачами вищої освіти першого та другого курсів  спілкувалася випускниця факультету іноземної фіолології  спеціальності 014 Середня освіта  (Мова і література (німецька) Віта Гнатишин, яка завершила навчання в Університеті Огієнка та здобула кваліфікацію “Вчитель німецької, англійської мов та зарубіжної літератури”. Вона поділилася приємними спогадами про навчання на факультеті, розповіла, чому саме обрала цю спеціальність та К-ПНУ імені Івана Огієнка. Для здобувачів освіти особливий інтерес викликав досвід мовної практики у Німеччині, який пані Віта здобувала тричі. Випускниця розповіла про можливості покращення мовного рівня, якими вона скористалася під час навчання та закликала студентів брати активну участь у програмах міжнародної академічної мобільності.

Зустріч із випускницею спеціальності