Кафедра німецької мови К-ПНУ імені Івана Огієнка є активним членом кооперації українських закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку сучасного вчителя німецької мови за міжнародною програмою «Вчимося навчати німецької».

24-27 жовтня у місті Єна (Німеччина) відбулась спільна зустріч координаторів цього проєкту з метою обговорення результатів та перспектив співпраці.

Університет Огієнка мала за честь представити кандидат філологічних наук, старший викладач Ганна БРАТИЦЯ. У своєму виступі вона представила результати реалізації програми в університеті та подякувала представникам Goethe Institut і колегам за постійну підтримку.

«Важливо, що у такий важкий для України час можна мріяти, планувати та сподіватися! Як завжди продуктивно та насичено!» – Ганна БРАТИЦЯ.

Спільне засідання представників українських університетів учасників програми «DLL» за підтримки Goethe Institut