27 жовтня у Єнському університеті імені Фрідріха Шиллера (Німеччина) Universität Jena представники Goethe-Institut в Україні Goethe-Institut Ukraine підписали меморандум про співпрацю для мережі 16 університетів-партнерів в рамках програми «DLL: Deutsch lehren lernen» («Вчимося навчати німецької мови»).

Метою співпраці є обмін досвідом реалізації прогресивних методик навчання німецької мови, покращення її практичної спрямованості, а також підготовка сучасних вчителів німецької мови.

Університет Огієнка на урочистій зустрічі представила старший викладач кафедри німецької мови, кандидат філологічних наук Ганна БРАТИЦЯ. Кафедра німецької мови успішно реалізує програму підготовки вчителя німецької мови «DLL: Deutsch lehren lernen» з 2018 року! За цей час понад 50 здобувачів вищої освіти пройшли навчання, підготували і захистили дослідницькі проєкти та отримали міжнародні сертифікати!

Підписання меморандуму про співпрацю в університеті Єна імені Фрідріха Шиллера (Німеччина)