На виконання наказу ректора «Про оновлення освітніх програм і навчальних планів» (№147-ОД від 21.11.2023 р.) робочими групами на чолі з гарантами освітньо-професійних програм за результатами моніторингу та перегляду освітніх програм було підготовлено пропозиції щодо оновлення чинних освітньо-професійних програм, які реалізує кафедра німецької мови – «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (гарант – доцент Ольга Добринчук), «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти (гарант – доцент Тетяна Боднарук).

Проєкти оновлених освітньо-професійних програм оприлюдено на вебсайті кафедри та упродовж грудня відбувалося їх громадське обговорення з метою отримання через гугл-форму відгуків і пропозицій зацікавлених сторін.

Матеріали обговорення та пропозиції представлено на розширеному засіданні кафедри німецької мови, на яке запрошено вчителів-практиків, здобувачів вищої освіти та представників академічної спільноти. Під час обговорення присутні схвально відгукнулися про ті зміни, які запропоновано до освітніх програм, зокрема: введення освітнього компоненту ««Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти» (бакалаврський рівень), перегляд / оновлення робочих програм і силабусів освітніх компонентів та їх увідповіднення з найновішими досягненнями науки, розробка нових вибіркових курсів тощо.

Розширене засідання кафедри німецької мови