Використання цікавих та сучасних технологій навчання німецької мови є важливою складовою якісної підготовки сучасного вчителя-філолога. Науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови тримають руку на пульсі та йдуть у ногу з часом. Досвід, набутий під час участі у вебінарах і семінарах від провідних фахівців міжнародних освітніх центрів, успішно впроваджується на заняттях зі студентами факультету іноземної філології.

У межах навчальної дисципліни «Практика усного та писемного мовлення німецької мови» (викладач – Олена ШМИРКО), опановуючи техніки кращого запам’ятовування лексики та граматичних структур (тема «Texte auswendig lernen: Tipps und Tricks»), студенти групи Ang1-B21 представили власні творчі доробки. Серед фаворитів – вірші-асоціації та реп. Разом спробували декламувати власні вірші та читати реп.

Отож, вивчати німецьку мову не так нудно, варто лише бути креативним!

Вивчаємо німецьку мову цікаво та сучасно