19 березня 2024 року здобувачі вищої освіти 1-2 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (німецька) разом із завідувачем кафедри німецької мови, доцентом Тетяною КАЛИНЮК відвідали Інклюзивно-ресурсний центр.

Директор центру Лариса ІЛЬНІЦЬКА ознайомила присутніх з напрями діяльності закладу та специфікою надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами. Не менш важливою є психологічна та фахова підтримки  батьків, які також можливо отримати у центрі. Під час екскурсії студенти оглянули робочі кабінети психолога, логопеда, реабілітолога,   ознайомилися з формами та техніками роботи фахівців-консультантів. Особливо вразили  присутніх корекційне та дидактичне обладнання робочих кімнат.

Така зустріч є неабиякою важливою у контексті вивчення навчальних дисциплін освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) та фахової підготовки майбутніх педагогів.

Знайомство з досвідом роботи Інклюзивно-ресурсного центру