З 2018 року кафедра німецької мови за підтримки Goethe-Institut успішно реалізує міжнародний освітній проєкт підготовки сучасного вчителя німецької мови «DLL: Вчити навчати німецької». За цей час понад 50 здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології отримали сертифікати міжнародного зразка.

На зустрічі з координаторами освітнього проєкту «DLL» в Україні Світланою БАЛАШОВОЮ та Тетяною ПАВЛОВОЮ спільно з деканом факультету іноземної філології Аллою ХОПТЯР, завідувачем кафедри німецької мови Тетяною КАЛИНЮК і керівником проєкту у КПНУ Ганною БРАТИЦЕЮ обговорили напрямки співпраці, стан та перспективи фаху «Німецька мова як іноземна» в регіоні тощо. Надзвичайно приємно чути позитивні відгуки та отримати високу оцінку спільної роботи!

Партнерська зустріч з координаторами освітніх проєктів Goethe-Institut (Ukraine)