22.04 розпочався другий тиждень академічної мобільності (SoSe24) у Justus-LiebigUniversitat Gissen (Німеччина). Упродовж тижня учасники продовжили слухати курси «Digitale Schreibpraktiken», «Funktionale Grammatik» i «Europäische Lyrik der Gegenwart». Під час другої лекції з курсу «Digitale Schreibpraktiken», опрацьовували тему «Schreibprozesse» та дізналися, що
Академічна мобільність (SoSe24) у Justus-LiebigUniversitat Gissen: другий тиждень участі
![Академічна мобільність (SoSe24) у Justus-LiebigUniversitat Gissen: другий тиждень участі Академічна мобільність (SoSe24) у Justus-LiebigUniversitat Gissen: другий тиждень участі](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_11-42-22-750x350.jpg)