1 травня 2024 року на факультеті іноземної філології відбулася чергова майстерка, яка об’єднала здобувачів вищої освіти – майбутніх вчителів іноземних мов.

Спікерка зустрічі Ольга ОСАДЧУК, вчитель німецької мови Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради, до речі, випускниця нашого факультету, запропонувала для обговорення тему «Сучасний урок іноземної мови за методикою CLIL». На цікавих прикладах продемонструвала як такий підхід до навчання іноземних мов може зацікавити учнів, підвищити їхню мотивацію та, звісно, удосконалити іншомовну комунікативну компетентність. Студенти ознайомилися із розробками CLIL-уроків «іноземна мова + хімія», «іноземна мова + фізика», «іноземна мова + біологія», які представлено на сайті Goethe Institut. Особливий інтерес присутніх викликали зошити Lingo, які наочно показують, що предметно-мовне навчання – це сучасно та перспективно!

Сучасний урок іноземної мови за методикою CLIL