22 жовтня 2024 року на базі ліцею «Славутинка» у межах реалізації практичної складової освітньо-професійної програми підготовки студентів-бакалаврів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) відбувся круглий стіл «Методична підготовка вчителя німецької мови: виклики та шляхи реалізації» за участі науково-педагогічних працівників кафедри німецької мови (доц. Тетяна КАЛИНЮК, доц. Ольга ДОБРИНЧУК, ст. викл. Ганна БРАТИЦЯ) та вчителів німецької мови (Ольга ЛІПМАН, Олеся СОРОЧАН).

Під час зустрічі обговорили сучасне навчально-методичне забезпечення з німецької мови, а також планування та проведення уроків. Вчителі ліцею поділилися своїм досвідом використання навчальних комплексів „Klasse“ „Logisch“ видавництва Klett. Студенти отримали корисні поради щодо підготовки уроків, враховуючи вікові особливості учнів та використання інтерактивних технологій. Колеги наголосили на важливості чіткого планування кожного уроку, з метою досягнення навчальних цілей, підтримки інтересу та мотивації до вивчення іноземної мови. Особливу увагу приділили питанню створення комфортної атмосфери на уроці, що сприяє залученню усіх учнів до активної роботи. Студенти також поділилися своїми ідеями щодо використання цифрових ресурсів для навчання лексики, граматики, що викликало жваву дискусію. Круглий стіл став чудовою нагодою для обміну досвідом та підтримки майбутніх фахівців у їхньому професійному становленні.

«Методична підготовка вчителя німецької мови: виклики та шляхи реалізації»: круглий стіл у ліцеї «Славутинка»