Цьогоріч ліцей «Славутинка» вкотре відчинив двері для студентів-практикантів факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька). Під час неформальної зустрічі з директором ліцею Оленою Козловою та методистами, за чашкою запашної кави обговорювали важливі питання, пов’язані з педагогічною практикою та сучасними вимогами до вчителів іноземних мов. Директор наголосила на важливості інтеграції новітніх методик навчання, використання цифрових технологій та розвитку комунікативних навичок. Студенти отримали корисні поради щодо підготовки до практики, а також рекомендації для самовдосконалення у професійній сфері. Обговорювалили також виклики, з якими стикаються молоді вчителі, та шляхи їх подолання. Ця зустріч стала чудовою нагодою для студентів отримати натхнення та впевненість у своїх силах. Ліцей «Славутинка» завжди підтримує молодь у їхньому професійному розвитку!

Неформальна зустріч у ліцеї «Славутинка»