На факультеті іноземної філології відбулися звітні конференції із захисту результатів навчальних практик з англійської мови (для студентів ОП «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)») та з німецької мови (ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)»).

Упродовж практики студенти здійснювали спостереження за організацією та плануванням уроку іноземної мови (німецької, англійської), аналізували навчальну-виховну діяльність класних керівників, реалізовували експериментально-дослідні завдання. Під час обговорення результатів практики здобувачі освіти схвально відгукувалися про бази практики (ліцей №3, ліцей №15, ліцей «Славутинка»), високий професіоналізм вчителів іноземних мов. Приємно вразили наших практикантів сучасні методи та технології, які використовують вчителі, неординарний підхід до організації роботи на уроці тощо.

Підсумки представлено у звітних презентаціях Nim1-B21 та Ang1-B21 та в анкеті.

Звітні конференції з навчальних практик третьокурсників