27 травня 2022 року відбулося чергове засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови» (Науковий керівник к.філол.н., доцент, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О.), на якому здобувачка вищої освіти групи Nim1-B20  Усенко Дар’я представила індивідуальну тему “Пасивний стан у німецькій мові. Труднощі перекладу”. У своїй доповіді Дарина розглянула особливості використання пасивних конструкцій у німецькій мові та їх види, продемонструвала ефективні засоби перекладу пасивних конструкцій та підвели підсумки щодо вивчення даної граматичної теми. Студенти також мали змогу потренуватися у перекладі пасивних конструкцій, використовуючи поради, які надала доповідачка.

Засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови»