Наші студенти не лише успішно навчаються, а й беруть участь у різних сферах діяльності, зокрема й волонтерській.
Здобувачка освіти 3 курсу спеціальності Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література) Евеліна Голдибан наразі проживає в Швейцарії у місті Валлізеллен й допомагає українським переселенцям інтегруватися в місцеву громаду. Саме завдяки своєму рівню знань німецької мови Евеліна може “будувати міст спілкування” не тільки в школі, де допомагає вчителям, а й бути перекладачем для дорослих біженців з України.
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Евеліна-Голдибан1-e1658931408658.jpg)
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Евеліна-Голдибан-e1658931513822.jpg)
“Увімкни світло”. Евеліна Голдибан