Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента кафедри німецької мови Зданюк Т.В.  з виходом із друку навчального посібника “Теорія і практика перекладу (німецько-український напрям)”. Навчальний посібник укладено для студентів-філологів як основний навчальний матеріал при вивченні освітнього компоненту “Теорія і практика перекладу”, а також як допоміжний навчальний матеріал для освітніх компонентів “Теорія і практика перекладу художнього тексту”, “Практика перекладу німецькомовних спеціальних текстів”.

Основною метою посібника є надати студентам знання теоретичних засад перекладу, зокрема лексичних, граматичних і семантичних аспектів та практичні навички використання різних прийомів і технік перекладу текстів окремих жанрів в межах відповідного функціонального стилю, аналізуючи закономірності співвідношення між вихідною мовою і мовою перекладу.

Вітаємо!