Обирай німецьку мову!
![Обирай німецьку мову! Обирай німецьку мову!](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/Обирай-німецьку-з-емблемою-750x350.jpg)
20 листопада 2020 року на кафедрі німецької мови відбувся попередній захист магістерських робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) (денна та заочна форми навчання). Зустріч проводилася в режимі онлайн, на платформі Google-Meet. Метою проведення попереднього
Виробнича (асистентська) практика здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «магістр» є складовою освітньо-професійної програми «Середня освіта. Німецька мова і зарубіжна література». 20 листопада 2020 року було проведено успішний захист практики (в онлайн форматі) студентів 2 курсу освітнього ступені «магістр» спеціальності