Перший викладацький досвід

Виробнича педагогічна (асистентська) практика була нашим першим досвідом роботи зі студентами, дозволила набути практичних навичок та досвіду викладацької роботи, оскільки знайомить із сучасними методами навчальної роботи у ЗВО, із змістом та особливостями педагогічної діяльності викладачів кафедри, з їх педагогічним досвідом.

“Топ 10 найулюбленіших місць у Кам’янці-Подільському”!

В рамках вивчення навчальних дисциплін “Лінгвокраїнознавство Німеччини” студенти 2 курсу, спеціальності Німецька мова і література, підготували проект “Топ 10 найулюбленіших місць у Кам’янці-Подільському”.

«Життя – театр, а всі ми в нім актори»

Студентське життя, окрім навчання, цікаве й тим, що невпинно триває духовний розвиток кожної особистості. Адже коли, як не в цю прекрасну пору року життя, людині дано пережити незабутні емоції під час перегляду театральної прем’єри. Тому студенти факультету іноземної філології в