Студентське життя, окрім навчання, цікаве й тим, що невпинно триває духовний розвиток кожної особистості. Адже коли, як не в цю прекрасну пору року життя, людині дано пережити незабутні емоції під час перегляду театральної прем’єри. Тому студенти факультету іноземної філології в рамках театрального фестивалю «Комора», який проходив у місті Кам’янець-Подільський упродовж 17-20 жовтня, не оминули нагоди долучитись до прекрасного.

Студенти 2 курсу разом із куратором Калинюк Т. В. відвідали виставу «Місія “ІКС”» автор І. Роздобудько, постановка ТЕАТР-СТУДІЯ «НА ЗАРВАНСЬКІЙ». Вистава усім дуже сподобалась: театральна постановка насичена музичними та хореографічними композиціями, які плавно вплітаються в канву дії та допомагають розкрити образи й головну ідею.

«Життя – театр, а всі ми в нім актори»
Позначено на: