23 грудня 2019 року Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка провели інформаційний захід щодо можливостей Програми ЄС Еразмус+ для викладачів та працівників закладів вищої освіти, студентів, випускників, представників установ, молодіжних організацій та молоді.

Викладачі кафедри німецької мови разом зі студентами долучилися до заходу. Експерт з моніторингу Іванна Атаманчук висвітлила можливості обміну з університетами ЄС для студентів, викладачів і працівників задля їхнього навчання, практики, викладання, підвищення кваліфікації, стажування.

Академічна мобільність за Програмою Еразмус+ це впевнений крок для нашого вишу, що має на меті сприяти міжнародній мобільності студентів, викладачів та працівників закладів вищої освіти. Ото ж крокуймо разом у ногу з часом!

Еразмус+ розширює кордони