Магістранти підійшли до успішного фіналу навчання і сьогодні,23 грудня 2019 року, було проведено захист магістерських робіт студентів кафедри німецької мови факультету іноземної філології спеціальності 014 Середня освіта (Мова і літеретура (німецька).
Усі магістранти продемонстрували високий рівень підготовки, презентували результати дослідження своїх робіт та активно обговорювали з членами комісії сучасні тенденції розвитку тем, що розкривались у випускних роботах.
Щиро дякуємо членам комісії та науковим керівникам за наполегливу працю, високий професіоналізм.
Вітаємо: Жильчук Олександру, Кшевецьку Дар‘ю, Музику Вікторію, Братицю Анастасію, Зайшлюк Ярину, Стасюк Ганну та Яремійчук Уляну з успішним захистом та бажаємо Вам нових звершень і досягнень!!!

Захист магістерських робіт