13 травня 2020 року завідувачка кафедри німецької мови Калинюк Т.В. разом з науково-педагогічними працівниками кафедри Боднарчук Т.В., Братицею Г.Г., Яремчук І.М. та Микуляк М.І. взяли участь у семінарі «Online Unterrichten mit dem Goethe-Institut». Модераторами заходу виступили Ева Корб, керівниця проекту
Реалізуючи співпрацю між кафедрою німецької мови К-ПНУ імені Івана Огієнка та Goethe-Institut в Україні
![Реалізуючи співпрацю між кафедрою німецької мови К-ПНУ імені Івана Огієнка та Goethe-Institut в Україні Реалізуючи співпрацю між кафедрою німецької мови К-ПНУ імені Івана Огієнка та Goethe-Institut в Україні](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/изображение_viber_2020-05-14_19-18-58-750x350.jpg)