Люди здавна шукали «рецепт» успішного уроку. Ця проблема не залишила і мене байдужою, оскільки цього року я почала працювати у школі. Чесно кажучи, я дуже хвилювалася, ідучи на свій перший урок. Мені хотілося, щоб цей урок запам’ятався мені на все життя та позитивно вразив учнів. Мій перший урок, напевно, був небездоганний. Завжди можна щось вдосконалити. Але після уроку відчула задоволення від того, що все, що я робила, було недаремно. Усі мої емоції, почуття, хвилювання були вартими зацікавлених поглядів учнів.

Коли завершився урок, у мене було дуже багато різних емоцій, найбільш переважало позитивне враження від спілкування з дітьми. Праця вчителя – миттєва і незавжди помітна. Але вона варта того, щоб хоча б одна «маленька людина» зробила вдалий крок в доросле життя. Моя мета – створити урок так, щоб було цікаво в першу чергу мені, вчителеві, щоб моє захоплення та любов до предмету передалося учням, які наслідуватимуть моє позитивне ставлення до «праці».

Випускниця факультету іноземної філології Жильчук Олександра.

Наші випускники #КПНУ – успішні вчителі #Славутинка!