17 листопада 2020 р. , в День студента, на факультеті іноземної філології відбулась зустріч зі студентами першого курсу Nim1-B20 групи та їхніми батьками. Заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Дворницька Н.І., завідувач кафедри німецької мови, кандидат педагогічних наук, доцент Калинюк Т.В., куратор групи, викладач кафедри німецької мови Гавловська Т.А. та викладачі, які викладають в цій групі, кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О., заступник декана з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти факультету української філології та журналістики, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Шеремета Н.П. привітали студентів з їх першим Святом, ознайомили батьків з досягненнями дітей, обмінялись враженнями, детально розглянули та познайомили батьків з особливостями кредитно-модульної системи та дистанційного навчання, наголосили на важливості підготовки студентів до екзаменаційної сесії та складанні іспитів.

Батьківські збори-онлайн на факультеті іноземної філології