26 лютого 2021 року з метою обговорення проєкту освітньої-професійної програми Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а також пропозицій внесення змін до вже діючих програм, відбулася чергова зустріч проєктної групи на чолі з гарантом освітньо-професійної програми кандидатом філологічних наук, доцентом Ольгою Добринчук, завідувача кафедри німецької мови, кандидатом педагогічних наук, доцентом Тетяною Калинюк, науково-педагогічних працівників кафедри німецької мови із стейкхолдерами, педагогічним колективом Рукшинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хотинського району Чернівецької області та вчителем німецької мови Довжоцького НВК Маргаритою Лукьянчук.

На зустрічі були присутні Шишковський Сергій Іванович (директор навчального закладу), заступник директора з навчальної роботи та учителі іноземних мов. У вступному слові керівник навчального закладу зазначив, що упродовж декількох років випускники школи, де німецька мова вивчається з першого класу, обирають факультет іноземної філології нашого вишу та продовжують удосконалювати знання іноземних мов.
У ході обговорення колеги-педагоги окреслили основні фахові компетентності, якими має володіти майбутній учитель іноземних мов: високий рівень володіння іноземними мовами, використання інформаційних технологій на уроках іноземних мов в умовах дистанційного навчання, уміння застосовувати набуті знання на практиці, розуміння потреб та інтересів сучасного учня, їх вікових особливостей. Схвальні відгуки були висловлені стосовно практичної складової освітньо-професійної програми, яка передбачає проходження двох навчальних та двох виробничих практик.

Педагоги цікавилися також можливістю участі здобувачів у міжнародних програмах академічного обміну, співпрацею із Goethe-Institut, що, на їхню думку, сприятиме підвищенню рівня мовної підготовки.

Учасники зустрічі відзначили результативність та ефективність налагодження діалогу між обома закладами освіти.

Обговорення проєкту освітньо-професійної програми