1 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч із вчителями іноземних мов Чемеровецької ОТГ. Предметом обговорення стали проєкт освітньо-професійної програми Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, а також зміни до вже діючих освітніх програм, які реалізує
Обговорення освітньо-професійних програм з вчителями іноземних мов Чемеровецької ОТГ
![Обговорення освітньо-професійних програм з вчителями іноземних мов Чемеровецької ОТГ Обговорення освітньо-професійних програм з вчителями іноземних мов Чемеровецької ОТГ](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/зображення_viber_2021-03-01_16-35-17-750x350.jpg)