23 березня в рамках співпраці між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка  та StartDeutsch Schule відбувся перший розмовний клуб зі студентами факультету іноземної філології.
   Студенти з нижчим рівнем володіння німецької вдосканалювали набуті мовні навики в іграх та діалогах, а також обговорювали краєзнавчі теми німецькомовних країн. Студенти з вищим рівнем вели дискусії на тему вибору професії в Німеччині.
   Дякуємо за чудову організацію Тетяна Калинюк  та за таку енергійну участь студентів у даному форматі дискусій. Нам неабияк приємно бачити усміхнені обличчя учасників, які зацікавлені у поглибленому вивченні німецької мови та в пізнанні культури цього народу!🇩🇪
    Вже з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!
Мовний клуб з StartDeutsch Schule