8 квітня 2021 року науково-педагогічні кафедри німецької мови разом із здобувачами факультету іноземної філології долучилися до онлайн-презентації щорічних конкурсів програм ім. Фулбрайта для науковців, дослідників, викладачів, студентів, аспірантів та представників адміністрації навчальних закладів. На зустрічі координаторка Програм Інна
Участь в онлайн-презентації конкурсів програм ім.Фулбрайта
![Участь в онлайн-презентації конкурсів програм ім.Фулбрайта Участь в онлайн-презентації конкурсів програм ім.Фулбрайта](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/ф1-750x350.jpg)