13 квітня 2021 року відбулося онлайн-засідання наукового гуртка „DeutschePhraseologie“, учасниками якого є студенти-германісти 2-3 курсів факультету іноземної філології. Науковий керівник – доцент Тетяна Калинюк. Гуртківці представили звітні матеріали індивідуальних дослідницьких тем, які стосувалися особливостей використання соматизмів у німецьких фразеологізмах. Засідання
Засідання наукового гуртка „Deutsche Phraseologie“
![Засідання наукового гуртка „Deutsche Phraseologie“ Засідання наукового гуртка „Deutsche Phraseologie“](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/Знімок-екрана-2021-04-17-о-09.09.35-1-750x305.png)