19 квітня 2021 року завідувач кафедри німецької мови, доцент Тетяна Калинюк, доцент Тетяна Зданюк разом зі студентами 2 і 3 курсу факультету іноземної філології (групи Nim1-B18, Nim1-B19) взяли участь в онлайн-вебінарі «Курсова робота без академічного плагіату -нові можливості системи StrikePlagiarism». Спікери
Онлайн-вебінар «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism»
![Онлайн-вебінар «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism» Онлайн-вебінар «Курсова робота без академічного плагіату – нові можливості системи StrikePlagiarism»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/Знімок-екрана-2021-04-19-о-16.34.00-750x350.png)