26 травня 2021 року у рамках вивчення теми Kunstмагістранти групи Ang1-M20 факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка разом з доцентом кафедри німецької мови Тетяною Зданюк відвідали галерею мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

В експозиції галереї представлені унікальні твори живопису, графіки, скульптури західноєвропейського, російського та українського мистецтва як сьогодення, так і давнини, а також колекція іконопису та скульптур на релігійну тематику.

Екскурсовод ознайомила присутніх з неймовірними роботами талановитих майстрів Бориса Негоди, які виконані у техніці олійної пастелі, Наталії та Іллі Лашків, виконаних в унікальній техніці  вишивка соломкою.

Екскурсія була цікавою та пізнавальною, кожен із здобувачів обрав твір мистецтва для подальшої його презентації на практичному занятті з німецької мови.

Єднаємося з мистецтвом!